Je Joue Ami progresywne kulki gejszy

Je Joue Ami – progresywne kulki gejszy

Kulki  Ami to przyjemne, proste i skuteczne ćwiczenie mięśni Kegla. Progresywny, trzystopniowy zestaw miękkich, gładkich kulek gejszy umożliwia trenowanie mięśni dna miednicy we własnym tempie.

Je Joue Ami jest idealną propozycją dla kobiet w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności mięśni.

 

Jak działają?

Zestaw progresywny Ami wykorzystuje siłę trzech różnych kulek. Możesz ćwiczyć w swoim tempie, dostosowując rozmiar i ciężar kulek do poziomu sprawności swoich mięśni.

  • Ami 1 – duża, miękka i lekka pojedyncza kulka Ami 1 polecana jest początkującym oraz tym kobietom, które wracają do ćwiczeń po długiej przerwie.
  • Ami 2 – średniej wielkości podwójna kulka, która wciąż jest miękka, ale nieco cięższa. Ami 2 to kolejny krok w treningu, podwyższający nieco poziom trudności.
  • Ami 3 – mała, twarda i ciężka podwójna kulka – to najbardziej zaawansowana Ami dla doświadczonych użytkowników.

Zestaw Je Joue Ami jest wygodny i łatwy w użyciu. Zacznij od noszenia Ami w domu przez kilka minut dziennie. Stopniowo wydłużaj czas treningu. Pamiętaj o stosowaniu wodnego lubrykantu podczas aplikacji kulek waginalnych oraz o odpowiednim ich czyszczeniu.

LELO Luna Pleasure Beads

LELO Luna Pleasure Beads

Kulki waginalne Luna Pleasure Beads to zestaw kulek progresywnych, szczególnie polecany Paniom po porodach naturalnych, a także wszystkim początkującym kobietom.

W zestawie znajdują się:

  • 2 różowe kulki, każda o wadze 28g
  • 2 niebieskie kulki, każda o wadze 37g
  • oprawę silikonową

Początkującym zaleca się rozpoczęcie ćwiczeń o dwóch różowych kulek. Po pewnym czasie jedną z kulek należy wymienić na niebieską, a przy poziomie bardziej zaawansowanym korzystać z zestawu dwóch kulek niebieskich. Ostatnim etapem stosowania zestawu LELO Pleasure Breads jest zrezygnowanie z oprawy i stosowanie samych kulek.

Kulki gejszy LELO Pleasure Breads wykonane są z całkowicie bezpiecznego plastiku ABS. Wewnątrz kulek znajdują się odważniki, które drgają na skutek ruchów ciała. Wiele kobiet odczuwa je jako niezwykle przyjemne.

Dostępna jest również wersja mini, przeznaczona dla kobiet, które nie rodziły drogą naturalną.

LELO Luna Smart

LELO Luna Smart Bead

LELO Luna Smart Bead jest doskonałą alternatywą dla tych kobiet, które z różnych powodów nie chcą stosować kulek waginalnych i preferują wibrujące gadżety. To wibrujące jajeczko łączy w sobie zalety kulek gejszy i wibratora. Dzięki niemu trening mięśni Kegla jest niezwykle przyjemny!

Jajeczko jest tak wyprofilowane, by łatwo można je było utrzymać wewnątrz pochwy. Wykonane jest z silikonu platynowego wysokiej jakości, co zapewnia higienę i pełne bezpieczeństwo stosowania.

LELO Luna Smart Bead podpowiada wibracjami, kiedy należy zacisnąć mięśnie dna miednicy. Gdy wibruje, należy napiąć mięśnie i rozluźnić, gdy wibrować przestanie. Dzięki tej funkcjonalności codzienny trening nie wymaga liczenia ilości powtórzeń czy pilnowania czasu trwania sesji.

Przy pierwszym użyciu jajeczko Luna Smart zmierzy siłę mięśni dna miednicy i dopasuje odpowiedni program treningowy.